Podzimní prázdniny v pohybu se SDL (26. - 27. 10. 2023)

Podzimní prázdniny v pohybu pod taktovkou Sportovního dětského léta a nově také s kurzem první pomoci. 

Doporučený věk dětí 8 - 14 let.

Cílová skupina
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Registrace ukončena Registrace ukončena Zvolte variantu
Kód: 901505-0010/VE 901505-0010/ZAM Zvolte variantu
2 900 Kč 2 500 Kč od 2 500 Kč
Podzimní prázdniny v pohybu se SDL (26. - 27. 10. 2023)

Dopřejte svým dětem podzim v pohybu pod taktovkou Sportovního dětského léta. Ať už máte doma nezastavitelného sportovce nebo malého objevitele, nabízíme ideální možnost, jak jim zajistit aktivní podzimní dny. Představujeme vám dvoudenní podzimní tábor, který kombinuje pohyb, zábavu a dovednosti, které budou moci uplatnit celý život. Nově je totiž pro děti přichystán také kurz první pomoci. 

Sportovní a pohybové hry: V průběhu tábora se děti zúčastní různých sportovních a pohybových her, které rozvíjejí jejich tělesné schopnosti, koordinaci a týmovou spolupráci. Nejde pouze o klasický sport, ale o zábavné aktivity, které podněcují dětskou kreativitu a chuť k pohybu. 

Kurz první pomoci: Kromě sportovních her děti získají neocenitelné znalosti z kurzu první pomoci. Seznámí se se základy záchrany života v kritických situacích. Kurz bude zaměřen na tři závažné a život ohrožující stavy (zástava oběhu, dušení a masivní krvácení). Vše si děti budou moci vyzkoušet a natrénovat na moderních resuscitačních trenažérech. Kurz povede certifikovaný instruktor ERC s asistentem. 

Víc než jen hry: Na tomto táboře nejde jen o hry a zábavu. Naším cílem je, aby vaše děti strávily podzimní dny smysluplně a rozvíjely své fyzické i mentální dovednosti. Kromě sportovních radovánek a nových kamarádů se vaše děti seznámí s důležitými technikami první pomoci, které mohou jednoho dne znamenat velký rozdíl. 

 
Místo konání: Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, José Martího 269/31, Praha 6  

Pro sourozence máme aktivovanou slevu v nákupním košíku.

Organizační řád ke stažení ZDE

Důležité dokumenty ke stažení naleznete ZDE

Prohlášení o bezinfekčnosti ke stažení ZDE

 

Kontakt pro přihlášky dětí na příměstské tábory:

Lenka Deverová
E-mail: sdl@ftvs.cuni.cz
Tel: 777 994 745